Střípky z prvního kempu v roce 2017

kempDM201701_thumb

Ve dnech 1. – 8. ledna 2017 jsme na Dolní Moravě uspořádali v této sezóně první z ČEPS Kempů Czech Snowboardcross Teamu. Přes 50 účastníků z České Republiky i ze zahraničí se přišlo naučit a zdokonalit v jízdě na snowboardu. Trénovali jsme pod vedením olympijské vítězky Evy Samkové, Jakuba Flejšara a dalších zkušených trenérů – na sjezdovce i na krátké trati.

Díky televizi Prima můžete i Vy nasát atmosféru kempu z několika videí .. a popřemýšlet, zda se k nám příště nepřidáte. Věřte, stojí to za to:)


Strávili jsme týden nabitý akcí. Přes den dvoufázový tréning na svahu, večery na hotelu Sněžník, vyplněné video koučingem, kompenzačními cvičeními, ale také ukázkami správné údržby a voskování snowboardu. Našli jsme ale čas i na besedu s Horskou Službou, povídání s Evkou a samozřejmě i na spoustu další zábavy. A k tomu všemu nám napadlo 40cm prašanu – prostě bezva týden!

Kromě dětí ve věku 6 – 18 roků byl kemp současně i školením budoucích trenérů, které do tajů snowboardcrossu zasvěcoval člověk nejpovolanější, šéftrenér Marek Jelínek.

Další informace o našich kempech naleznete na souhrnné stránce kempů.