ČEPS KEMPY 2019

SNOWBOARDOVÉ ČEPS KEMPY POD ZÁŠTITOU CZECH SBX TÝMU A EVY SAMKOVÉ!

Chceš se naučit jezdit na prkně nebo se jen zdokonalit? Chceš si vyzkoušet jízdu ve snowboardcrossové trati, případně si i zazávodit? Přijeď na kemp!

 

6.1.-12.1. 2019 Dolní Morava – cena: 10.500,-

Upozornění: závaznou přihlášku i desatero pro tento termín je nutné odevzdat nejpozději do 21.12.2018. Přihlášku i desatero naleznete zde:

Prohlášení o účasti DM 2019

Bezpečnostní desatero DM 2019

 

10.2 -16.2 Lipno– cena 10.500,- 

Upozornění: závaznou přihlášku i desatero pro tento termín je nutné odevzdat nejpozději do 18.1. 2019. Přihlášku i desatero naleznete zde:

Prohlášení o účasti Lipno 2019

Bezpečnostní desatero Lipno 2019

 

Věkové rozmezí: 7-70 let, určeno však v první řadě pro děti a mládež, na
zkušenostech nezáleží

Na kempech Vás potrénují trenéři, kteří úspěšně absolvovali školení trenéra III. třídy snowboardingu pořádané Czech snowboardcross teamem. Patří mezi ně například Petr Bohůnek, Marie Bohůnková nebo Juraj Vartík.

V ceně je zahrnuto ubytování, strava, skipass a samotný výcvik. Doprava vlastní. V ceně není zahrnuto zápisné do případných závodů, které budou součástí některých kempů ( ještě upřesníme, obvykle však činní cca 200 Kč a hradí se přímo na místě ).

Na lednovém kempu nebude chybět ani Eva Samková a její olympijští trenéři!

PODMÍNKOU PRO ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠENÍ NA KEMP JE ŘÁDNÉ VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY ÚČASTNÍKA A SOUHLAS S BEZPEČNOSTNÍM DESATEREM. ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU I DESATERO NALEZNETE V ODKAZU NÍŽE POD DANÝM TERMÍNEM KEMPU

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese: sbxkempy@gmail.com

Přílohy ke stažení