ČEPS KEMPY 2021

UPOZORNĚNÍ:
Ač nám situace spojená s infekcí COVID_19 příliš nepřeje, rozhodli jsme se, že budeme pevně věřit, že se situace brzy uklidní a vyhlásíme tedy další ročník letní akce ALL BOARD CAMP. Pokud máte o kemp zájem, vyplňte prosím přihlášku, ať máme představu, o kolik zájemců by se jednalo. Přihláška se stane závaznou až ve chvíli zaplacení zálohy. Se zálohami vyčkáme, dokud nebudeme vědět jak se bude situace dále vyvíjet.. Zveme vás tedy na :

 

ALL BOARD CAMP PRAHA  S CZECH SBX TÝMEM A OLYMPIJSKÝMI TRENÉRY EVY SAMKOVÉ!

 

Termíny a místo konání:

Varianty kempu:

  • Příměstský kemp denně (PO-PÁ) 8.00- 18.00 Praha Braník 
  • Kemp s ubytováním Praha Braník ( příjezd neděle na večer, odjezd v pátek odpoledne, navečer, dle možností)

Cena:

  • Příměstský kemp 4600,- (výcvik, zapůjčení vybavení, obědy, svačiny, pojištění, upomínkový předmět s logem týmu)
  • Kemp 8300,- (výcvik, zapůjčení vybavení, ubytování, plná penze, svačiny, pojištění, večerní program, upomínková předmět s logem týmu)

 

Věkové rozmezí: 7-70 let, určeno však v první řadě pro děti a mládež, na zkušenostech nezáleží
Zaměření: maximální rozvoj pohybových schopností při provozování různorodých, ale kompatibilních sportovních aktivit
Povinné vybavení: sportovní oblečení a obuv na venkovní i vnitřní aktivity, plavky, ručník, helma, chrániče na kolena a lokty ( případně zápěstí ), rukavice ( longbordové, cyklistické, jakékoliv), longboard nebo skateboard ( ten lze po domluvě zapůjčit od nás, počet je ale omezen).
Účastníci budou během celého týdne rozvíjet své motorické schopnosti při jízdě na LONGBOARDECH či SKATEBOARDECH a to nejen ve volném terénu, ale také v Pumptrackové dráze, dále na PADDLEBOARDECH skvělých pro rozvoj rovnováhy a vnitřního stabilizačního aparátu (corre), a WAKEBOARDECH, na kterých si užijí také trochu adrenalinu.