ČEPS KEMP 2024

Snowboardcrossový ČEPS kemp na Dolní Moravě 2024

snowbordcrossový kemp pod záštitou Evy Adamczykové

Termín: 3.3. – 8.3. 2024 Dolní Morava

( změna místa ubytování, účastníci budou bydlet v Hotelu U slona přímo pod sjezdovkou)
Cena: 13.500,- 
V ceně je zahrnuto ubytování, strava ( plná penze, svačiny, pitný režim), skipass, pojištění, večerní program, věcné ceny a samotný výcvik. Doprava vlastní.  Na kempu je možné si vyzkoušet snowboardcrossový závodní snowboard Endless.

Varianta příměstská, se skipassem, obědem, svačinami i doprovodným programem:  9250,-

 

Dotazy a informace : 

email: sbxkempy@gmail.com

tel. : 776815739

Věkové rozmezí: 7-70 let, určeno však v první řadě pro děti a mládež, na zkušenostech nezáleží. Naučíme vás správnému postoji i jízdě na snowboardu, jízdě v trati, nebude chybět ani závěrečný závod.

Na kempech Vás potrénují trenéři, kteří úspěšně absolvovali školení trenéra snowboardingu pořádané Czech snowboardcross teamem a akreditované MŠMT. Patří mezi ně například Petr Bohůnek, Marie Bohůnková nebo Juraj Vartík.

Na kempu vás pozdraví Eva Adamczyková (Samková) a to ať už prostřednictvím hromadného video callu na plátně nebo osobně přímo na kempu ( dle časových možností)
PODMÍNKOU PRO ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠENÍ NA KEMP JE ŘÁDNÉ VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY ÚČASTNÍKA ( Pokud bude přihláška řádně vyplněna, přijde vám obratem do emailu její shrnutí. Údaje udávejte úplné a pravdivé, bez nich nelze účastníka přihlásit, pojistit a pod.)
Do pár dní po podání přihlášky budete vyzváni k zaplacení zálohy. V případě zrušení kempu z důvodu vládních opatření, či jiných vyšších mocí bude záloha převedena na jiný kemp, případně navrácena v plné výši.